Nõrkvoolu ja elektritööd

- Fonolukku süsteemi ehitus:

Fonolukusüsteemi paigaldusel tuleb arvesse võtta mitu tähtsat momenti. Süsteemi vastavust tellija soovidele, laiendamise võimalust, sobivust antud keskkonda jne. Omalt poolt pakume kvalifitseeritud abi süsteemide valikul ning nende paigaldusel.


- Telefonivõrgu ehitus:

Teostame majasiseste telefonivõrkude ehitust, nende hooldust ja renoveerimist. Kaablite paigaldust  ning nende otsastust sideruumides. Teostame abonentide ümberlülitust ja vanade võrkude demonteerimist.


- LAN ja PON võrgu ehitus:

Alates 2010 aastast oleme AS Elioni koostööpartner ning teostame nende tellimusel LAN ja PON võrkude ehitust. Tööde käigus ehitatame uued võrgud, teostame klientide ümberlülitust ja vanade võrkude demonteerimist.

- Elektrivõrgu ehitus:

Teostame elektrivõrkude ehitust siseruumides, prügimajade elektriga varustamist ja teostame elektrikilipide korrastust.


- Televisioonivõrgu ehitus:

Teostame uute televisioonivõrkude ehitust siseruumides, abonentide ümberlülitust ja vanade võrkude demonteerimist. Teostame elektrikilpide nõrkvoolu osa korrastust.


- Videovalve ehitus:

Teostame erinevate videovalvega seotud võrgkude ehitust. Pakume erinevate tootjate videoetoodangut ning  paigaldust. Paremate tulemuste saavutamiseks liidame erinevad süsteemid. Paigaldame vandaalikindlaid kaamerakorpuseid, teostame tõsteuste varustamist magnetlukkudega jne.


- Olemasoleva juhtmestiku renoveerimine:

Paljudes majades on probleemiks trepikodades rippnevad, aastatega kogunenud vanad juhtmed. Suuremal hulgal kogunedes muudavad nad trepikoja seinad koledaks ja ei võimalda teostada trepikoija remonti  või lihtsalt värvimist. Pakume juhtmete ja elektrikilpide korrastamise teenust. Omame oskusi ja võimalusi korrastada kõikvõimalikud juhtmed sõltumata operaatorist ja kasutusest.


- Projekteerimine:

Projekteerime ja koostame spetsifikatsioone erinevate nõrkvoolu siselahenduste jaoks.